Рисова олія: Спецпроєкт "Злакове різноманіття"


Дивлячись на рис, що продається в магазинах, важко повірити, що існує продукт під назвою «рисова олія» - яка олія може бути в цих сухих зернятках? Але здивування проходить, якщо знати, що інша назва цього продукту - "олія з рисових висівок". А ці висівки містять значну частину корисних речовин, що перебувають у цілісному зерні рису.


        Олія ТМ World's Rice виготовляється методом холодного пресування висівок та зародків рису. Вона має високу температуру кипіння (250 оС). Має легкий і приємний смак.

        Хімічний склад рисової олії дуже різноманітний: лінолева (35%), олеїнова (35%), пальмітинова (15%), стеаринова (5%) та ліноленова (близько 2%) кислоти; вітаміни А, РР, E та групи В; комплекс антиоксидантів: гамма-оризанол, сквален та ферулова кислота.

Завдяки своєму складу ця олія є гарним дієтичним продуктом, має високу біологічну цінність. Причому дослідження показали, що антиоксидантна стабільність олії рисових висівок залишається незмінною навіть при нагріванні до температури смаження. Оскільки при тривалому нагріванні такої олії не утворюється дим, вона добре підходить як фритюр. Стійкість рисового масла до низьких температур робить його привабливим при виробництві майонезів та інших соусів. Кулінари з різних країн люблять додавати масло ТМ World's Rice в салати як заправку. Оскільки рисова олія є природним антиоксидантом, то нею можна, наприклад, консервувати рослини, що швидко псуються, - для цього достатньо додати в них невелику кількість олії з рисових висівок.

          Рисова олія використовується як універсальний косметичний засіб догляду за шкірою та волоссям. Його застосування сприяє регенерації шкірного покриву, попереджає появу зморшок, підвищує пружність і еластичність шкіри, воно має протизапальну, зволожуючу, відновлюючу, пом'якшувальну дію. Це масло гіпоалергенне, тому може використовуватися, наприклад, для шкіри навколо очей. Може застосовуватись і як сонцезахисний засіб. Воно легко вбирається та не закупорює пори, тому рекомендується для догляду за жирною шкірою. Підходить і для догляду дитячої шкіри. Рисова олія покращує стан тонкого і пошкодженого волосся, а також сприяє їх росту.

          Результати дослідження на тваринах підтвердили 42-відсоткове зниження рівня загального холестерину після того, як до їх харчування було додано рисову олію. Тому рекомендується для профілактики серцево-судинних захворювань. Антиоксиданти та інші речовини, що містяться в цій олії, допомагають боротися з вільними радикалами в організмі людини та уповільнюють старіння.

             Олія рисових висівок користується великим попитом у Таїланді, Кореї, Японії, Індії, Китаї, Індонезії. Щорічно лише у Японії його споживається близько 80 тис. т.


Перевірено на власному досвіді

Віталій Аверкін, генеральний директор ДП Бест Альтернатива:
– Наша компанія понад 10 років співпрацює з Таїландом, експортуючи звідти в Україну якісний рис. Відвідуючи цю країну, я звернув увагу на новий продукт на той час і зацікавився ним. Дізнавшись про його корисні властивості, почав використовувати рисову олію у повсякденному харчуванні: у салатах і як заправку до страв із рису. Мені дуже сподобався м'який приємний смак, який він надає блюду. Все, про що написано в статті про цю олію, перевірено на власному досвіді, і якість цього продукту наша компанія гарантує. Бест Альтернатива вважає, що здорове та корисне харчування – це запорука успіху та гармонії. Тому ми прагнемо, щоб наш споживач, вживаючи продукти під ТМ Worlds Rice, залишався радісним, щасливим та здоровим довгі роки.
     Віталій Аверкін, генеральний директор ДП Бест Альтернатива:   - наша компанія понад 10 років співпрацює з  Таїландом, експортуючи звідти в Україну якісний рис. Відвідуючи цю країну, я звернув увагу на новий продукт на той час і зацікавився ним. Дізнавшись про його корисні властивості, почав використовувати рисову олію у повсякденному харчуванні: у салатах і як заправку до страв із рису. Мені дуже сподобався м'який приємний смак, який він надає страві. Все, про що написано в статті про цю олію, перевірено на власному досвіді, і якість цього продукту наша компанія гарантує. Бест Альтернатива вважає, що здорове та корисне харчування – це запорука успіху та гармонії. Тому ми прагнемо, щоб наш споживач, вживаючи продукти під ТМ Worlds Rice, залишався радісним, щасливим та здоровим довгі роки.

 

        Основні наші партнери – це великі торгові мережі: «Метро», «Сільпо», «Мегамаркет», «Амстор» та ін. Олію ТМ World's Rice можна придбати і в багатьох інших магазинах України.

 Цей продукт новий для нашого ринку. Але, незважаючи на це, ми спостерігаємо стабільне зростання його продажів. Це пояснюється тим, що покупці роблять не разові покупки, і що кількість прихильників здорового життя постійно зростає.

 

ИнформацияКомментировать новости на сайте возможно только в течении 1.0 Transitional//EN дней со дня публикации.
air-club.net