Інформація про компаніюЗдорова та корисна їжа - це запорука успіху та гармонії

 


Ім'я нашої компанії «Бест Альтернатива» обрано не випадково, тому що у 1996 році заснування компанії на ринку України не було якісного рису та споживачі, відповідно, не знали про існування різних сортів рису.

Компанія ДП «Бест Альтернатива» є національним виробником високоякісних круп, імпортером та виробником (фасувальником) рису з Таїланду, В'єтнаму, Камбоджі, Індії та Пакистану. В асортименті нашої продукції також представлені: рисова локшина, рисова вермішель, рисові макарони, рисова мука, рисова олія, крупи в пакетиках для варіння. Головна наша мета – задовольнити покупців смачними та корисними для здоров'я продуктами, завдяки новаторським підходам у виробництві, зробити процес приготування наших товарів приємним заняттям.

 

Бест Альтернатива гарантує стабільну якість продукції. Виробничий комплекс оснащений найновішим обладнанням, є система контролю та очищення сировини. Кваліфікований департамент збуту та власний логістичний центр забезпечує ефективну співпрацю з дистриб'юторами та покупцями. Прямі контакти з іноземними партнерами (виробниками) дають змогу запропонувати споживачам рис високої якості. Ми гарантуємо країну походження нашої продукції.
 

Бест Альтернатива пропонує покупцям насолоджуватися якісним продуктом. Ми впевнені в тому, що здорова та корисна їжа – це запорука успіху та гармонії.
air-club.net